Gyvūnų pervežimas

saugiai transportuosime Jūsų augintinius

Gyvūnų pervežimas

Dėl daugybės veterinarijos reikalavimų, kurie skiriasi įvairiose šalyse, gyvūnų pervežimas gali būti sudėtingas, ir tam tinkamai nepasiruošus gali laukti įvairūs nemalonūs netikėtumai ir neplanuotos išlaidos.

Norint keliauti su gyvūnais už mūsų šalies ribų ar įsivežti juos iš kitų šalių, reikia laikytis patvirtintų veterinarinių reikalavimų. Visais atvejais vežami gyvūnai augintiniai turi būti sveiki, t.y. be klinikinių ligų požymių, jie turi būti identifikuoti, turėti pasus ir būti paskiepyti nuo pasiutligės.

Gyvūnų į Angliją gabenimo taisyklės

Augintinis privalo turėti mikročipą (atitinkantį standartą ISO 11784 arba 11785).

Privalo būti paskiepytas nuo pasiutligės tuo metu, kai jau buvo įdėtas mikročipas (skiepijamas gali būti ne jaunesnis nei 3 mėnesių amžiaus gyvūnas).

Po pasiutligės skiepo turi praeiti ne mažiau nei 21 diena (pasiutligės skiepo galiojimo laiką nurodo skiepą atlikęs veterinarijos gydytojas).

Gyvūnas turi turėti „Gyvūno augintinio pasą“ (mėlynas), į kuriame veterinarijos gydytojas patvirtina, kad gyvūnas yra sveikas ir gali keliauti iki paskirties vietos.

Likus ne mažiau 24 valandoms, bet ne daugiau nei 120 valandų iki kelionės reikia suduoti gyvūnui vaistus nuo helmintų, turinčius savo sudėtyje parazikvantelį. Apie vaistų sudavimą veterinarijos gydytojas daro įrašą „Gyvūno augintinio pase“.

PASTABA. Taisyklės gali keistis. Klientai patys privalo viska smulkiai išsiaiškinti. Jei Jūsų augintinis į šalį nebus įleistas, mūsų įmonė už tai neatsako.

Susidomėjote?

Prašome kreiptis į mus kontaktuose nurodytais būdais ir mes atsakysime į visus rūpimus klausimus!
Susisiekti